Biga Oto Cam
Biga Oto Cam

Biga Oto Cam

 

Araç tasarımının en önemli elemanlarından bir tanesi olan oto cam, güvenliğin ve konforun sağlanması için üretilir. Konforlu sürüşün yanında, yolcu ve sürücünün güvenliği, otomobilin cam damarlarından bir tanesidir.


Araçlarda kullanılan ön, arka ve yan camlar gerek sürücünün gerekse araç içindeki diğer yolcuların dışarıyı rahat görmelerini sağlar. Bu yüzden araç seçerken, kaliteli ve birinci sınıf malzemelerden üretilen camlardan oluşan araçları tercih etmek gerekir.

 

 


Kaliteli ve Özel Üretim Camlar


Kalitesinden ödün vermeyen otomobil camları, sürüş sırasında sürücüye, etrafı panoramik olarak görmesini sağlar. Özel üretim camlar; kaza anında sürücüye tehlikelerden korurken, camların darbelere karşı çatlama ya da kırılmalarına karşı korur.


Üretim sırasında kullanılan özel maddeler sayesinde camlara gelen darbeleri önleyerek sürücü ve yolcuların yaralanma riskini en aza indiren özel üretim camlar, meydana gelebilecek kazalara karşı, insanları korur.

 

 


Güvenilir Binek Araç Camları


Özellikle binek araçlarda kullanılan lamine camlar, renkli ya da renksiz olarak PVB malzeme ya da EVA tabakalar yardımıyla üretilir. İki ya da ikiden fazla cam plakanın ısı ve basınçla birleştirilmesiyle üretilir.


Herhangi bir darbeye karşı kırılma anında parçaları dağıtmayan bu özel camlar, kaza anında yaralanma riskini de en aza indirir.

 


biga oto cam,biga oto cam değişimi,biga oto cam tamiri,biga oto cam tamir ustası,biga oto cam değişimi,biga oto cam fiyatları,biga oto camı tamir bakımı,biga oto camı onarımı,biga oto camcı,biga özel ölçülü oto cam,biga kasko şirketi anlaşmalı cam servisi,biga kasko anlaşmalı oto cam servisi,biga ölçülü oto cam,biga özel ölçü oto cam,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
koltuk takımları inegöl mobilya